Hakkımızda

Tekbilgi Danışmanlık Yazılım Otomasyon Ltd Şti.
2004 yılında Dağıtım kanalları ve yönetimi konusunda ki en güçlü yazılım olan A1 yazılımevi’ni bütün yazılım sureçleri ile birlikte müÅŸteri portföyünü devir olarak aldı.


Bu tarihten itibaren gerek A1 yazılımı konusunda yazılım ihtiyaçlarini karşılama gerek yeni teknolojiler konusunda müÅŸterilerine en iyi çözümü vermek için bilgi teknolojileri geliÅŸim çizgisinde, her türlü entegrasyonun know-how esaslı uçtan uca bir bakış, bir yaklaşım ortaya koymuÅŸtur.  

Bu amaç ve ilkeleri gerçekleÅŸtirmek üzere yine 2004 yılında Netsis Yazılım A.Åž. ile ortak bir protokol imzalanarak bu geçiÅŸ konusunda süreç danışmanlığı ve ortak yazılım geliÅŸtirerek müÅŸterilerimizin yeni teknolojileri kullanmaları konusunda bir adım daha atılmış oldu.

Türkiye’nin yerli en iyi Erp programlarından birisi olan Netsis  Çözüm ortağı olmuÅŸtur. Bilgi çağının geliÅŸmelerin oluÅŸturduÄŸu yeni iÅŸ alanlarında, günümüzdeki ve gelecekteki global rekabet ortamında; iÅŸi, iÅŸ süreçlerini de çok iyi bilen entegre IT hizmetleri ile kurumsal dinamizm saÄŸlanmıştır.

Netsis Yönetim Teknikleri ve teknolojileri konusunda yüksek birikim Farklı Sektörlerde gerçekleÅŸtirilmiÅŸ pek çok teknoloji odaklı Proje ile edinilmiÅŸ yüksek birikim, diÄŸer saÄŸlayıcı ve Ä°ÅŸ ortaklarıyla sinerjik iÅŸbirliÄŸi, Teknoloji Danışmanlığı, Yazılım GeliÅŸtirme, Sistem Entegrasyon ve Destek Alanlarının Uyumlu Ä°ÅŸbirliÄŸi saÄŸlamaktayız. Bu bakışla, Tekbilgi Ltd Åžti. olarak uçtan uca entegre sistemler, çözümler ve hizmetler üretmekteyiz.

Logo Netsis çözümleri ile iÅŸletmenizde yüksek verimlilik kazandırın


Bir Saat İçerisinde 3 Mesaj Gönderebilirsiniz!
Saatlik Mesaj Gönderilim Limitiniz Dolmuştur.

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir.
Yetkililerimiz En Kısa Sürede Sizinle İletişime Geçeceklerdir.

Bir Hata Oluştu!