Hakkımızda

Tekbilgi Danışmanlık Yazılım Otomasyon Ltd Şti.
2004 yılında Dağıtım kanalları ve yönetimi konusunda ki en güçlü yazılım olan A1 yazılımevi’ni bütün yazılım sureçleri ile birlikte müşteri portföyünü devir olarak aldı.


Bu tarihten itibaren gerek A1 yazılımı konusunda yazılım ihtiyaçlarini karşılama gerek yeni teknolojiler konusunda müşterilerine en iyi çözümü vermek için bilgi teknolojileri gelişim çizgisinde, her türlü entegrasyonun know-how esaslı uçtan uca bir bakış, bir yaklaşım ortaya koymuştur.  

Bu amaç ve ilkeleri gerçekleştirmek üzere yine 2004 yılında Netsis Yazılım A.Ş. ile ortak bir protokol imzalanarak bu geçiş konusunda süreç danışmanlığı ve ortak yazılım geliştirerek müşterilerimizin yeni teknolojileri kullanmaları konusunda bir adım daha atılmış oldu.

Türkiye’nin yerli en iyi Erp programlarından birisi olan Netsis  Çözüm ortağı olmuştur. Bilgi çağının gelişmelerin oluşturduğu yeni iş alanlarında, günümüzdeki ve gelecekteki global rekabet ortamında; işi, iş süreçlerini de çok iyi bilen entegre IT hizmetleri ile kurumsal dinamizm sağlanmıştır.

Netsis Yönetim Teknikleri ve teknolojileri konusunda yüksek birikim Farklı Sektörlerde gerçekleştirilmiş pek çok teknoloji odaklı Proje ile edinilmiş yüksek birikim, diğer sağlayıcı ve İş ortaklarıyla sinerjik işbirliği, Teknoloji Danışmanlığı, Yazılım Geliştirme, Sistem Entegrasyon ve Destek Alanlarının Uyumlu İşbirliği sağlamaktayız. Bu bakışla, Tekbilgi Ltd Şti. olarak uçtan uca entegre sistemler, çözümler ve hizmetler üretmekteyiz.

Logo Netsis çözümleri ile işletmenizde yüksek verimlilik kazandırın


Bir Saat İçerisinde 3 Mesaj Gönderebilirsiniz!
Saatlik Mesaj Gönderilim Limitiniz Dolmuştur.

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir.
Yetkililerimiz En Kısa Sürede Sizinle İletişime Geçeceklerdir.

Bir Hata Oluştu!